AISC-0603-R0082G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603-R0082G-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0603-R0082G-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2NH 700MA 95 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0603-R0082G-T.pdf2.AISC-0603-R0082G-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0603-R0082G-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0603-R0082G-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 8.2NH 700MA 95 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 527430 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0603-R0082G-T.pdf2.AISC-0603-R0082G-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0603
Reitingai - Q @ Freq 31 @ 250MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai AISC-0603-R0082G-TTR
AISC0603R0082GT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 8.2nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 95 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 95 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA