AISC-0603-R0087J-T
Abracon LLCAbracon LLC
AISC-0603-R0087J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0603-R0087J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 8.7NH 700MA 95 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0603-R0087J-T.pdf2.AISC-0603-R0087J-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0603-R0087J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0603-R0087J-T Gamintojas Abracon LLC
apibūdinimas FIXED IND 8.7NH 700MA 95 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 717973 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0603-R0087J-T.pdf2.AISC-0603-R0087J-T.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Unshielded
Įveskite Wirewound Dydis / Matmenys 0.070" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Serija AISC-0603 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai 535-10458-2
AISC0603R0087JT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas AISC-0603-R0087J-T
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) Aparatinės įrangos tipas 8.7nH
Dažnumas - testas 6GHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 95 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 8.7nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 95 mOhm Max Nonstandard ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Skersmuo - pečių 31 @ 250MHz apibūdinimas FIXED IND 8.7NH 700MA 95 MOHM
Delsimo laikas 250MHz DC rezistorius (DCR) -
Dabartinis įvertinimas 700mA Dabartinis - sodrumas Ceramic