AISC-0603-R0051J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603-R0051J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0603-R0051J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 5.1NH 600MA 130 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0603-R0051J-T.pdf2.AISC-0603-R0051J-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0603-R0051J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0603-R0051J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 5.1NH 600MA 130 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 594843 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0603-R0051J-T.pdf2.AISC-0603-R0051J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0603
Reitingai - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-10452-2
AISC0603R0051JT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 5.1nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 5.1nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA