LMXS131JM680FTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS131JM680FTAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMXS131JM680FTAS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LMXS131JM680FTAS.pdf2.LMXS131JM680FTAS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LMXS131JM680FTAS specifikacijos
Dalies numeris LMXS131JM680FTAS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103691 pcs Duomenų lapas 1.LMXS131JM680FTAS.pdf2.LMXS131JM680FTAS.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Kiti vardai 478-7125-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.309" (7.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 68µH Shielded Wirewound Inductor 2A 94 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 94 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2A