LMXS101DN100LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101DN100LTAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMXS101DN100LTAS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 4.4A 35 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LMXS101DN100LTAS.pdf2.LMXS101DN100LTAS.pdf
  • Pranešimas
LMXS101DN100LTAS specifikacijos
Dalies numeris LMXS101DN100LTAS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 4.4A 35 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82459 pcs Duomenų lapas 1.LMXS101DN100LTAS.pdf2.LMXS101DN100LTAS.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija LMXS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 478-7117-2
LMSS101DN100LTAS
LMXS101AN100LTAS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 4.4A 35 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 35 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.4A