LMXS101AN150LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101AN150LTAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMXS101AN150LTAS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LMXS101AN150LTAS.pdf2.LMXS101AN150LTAS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
LMXS101AN150LTAS specifikacijos
Dalies numeris LMXS101AN150LTAS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65045 pcs Duomenų lapas 1.LMXS101AN150LTAS.pdf2.LMXS101AN150LTAS.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys -
Ekranavimas Shielded Serija LMXS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 478-7118-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 50 mOhm Max
DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.6A