LMXS101DN470LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101DN470LTAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMXS101DN470LTAS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LMXS101DN470LTAS.pdf2.LMXS101DN470LTAS.pdf
  • Pranešimas
LMXS101DN470LTAS specifikacijos
Dalies numeris LMXS101DN470LTAS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79276 pcs Duomenų lapas 1.LMXS101DN470LTAS.pdf2.LMXS101DN470LTAS.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Kiti vardai 478-7120-2
LMXS101AN470LTAS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 128 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 128 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.1A