F751C107KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C107KCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751C107KCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
Duomenų lapai: F751C107KCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F751C107KCC specifikacijos
Dalies numeris F751C107KCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 100UF 16V 10% 2812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40710 pcs Duomenų lapas F751C107KCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2812 (7132 Metric) Kiti vardai F751C107KCCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 220 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm Talpa 100µF