F751A477MRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751A477MRC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751A477MRC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Duomenų lapai: F751A477MRC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F751A477MRC specifikacijos
Dalies numeris F751A477MRC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32220 pcs Duomenų lapas F751A477MRC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 478-8089-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas R Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm Talpa 470µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F751C157MDC
F751C157MDC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
Sandelyje: 45062 pcs
parsisiųsti: F751C157MDC.pdf
RFQ
F751A477MRC
F751A477MRC
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 470UF 10V 20% 2824