F751A477KRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751A477KRC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751A477KRC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 470UF 10V 10% 2824
Duomenų lapai: F751A477KRC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F751A477KRC specifikacijos
Dalies numeris F751A477KRC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 470UF 10V 10% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34421 pcs Duomenų lapas F751A477KRC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 478-8088-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas R Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm Talpa 470µF