F751C227KRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C227KRC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751C227KRC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 16V 10% 2824
Duomenų lapai: F751C227KRC.pdf
  • Pranešimas
F751C227KRC specifikacijos
Dalies numeris F751C227KRC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 16V 10% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39621 pcs Duomenų lapas F751C227KRC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 478-8093-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas R Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm Talpa 220µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F751C107KCC
F751C107KCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
Sandelyje: 40710 pcs
parsisiųsti: F751C107KCC.pdf
RFQ
F751C686MCC
F751C686MCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
Sandelyje: 52816 pcs
parsisiųsti: F751C686MCC.pdf
RFQ
F751C227KRC
F751C227KRC
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 220UF 16V 10% 2824