F751A227MDC
AVX CorporationAVX Corporation
F751A227MDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751A227MDC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Duomenų lapai: F751A227MDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F751A227MDC specifikacijos
Dalies numeris F751A227MDC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46057 pcs Duomenų lapas F751A227MDC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai F751A227MDCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Talpa 220µF