F751A157MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F751A157MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F751A157MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
Duomenų lapai: F751A157MCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F751A157MCC specifikacijos
Dalies numeris F751A157MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 150UF 10V 20% 2812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35710 pcs Duomenų lapas F751A157MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Serija F75, Frameless™ Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2812 (7132 Metric) Kiti vardai 478-8084-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 220 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm Talpa 150µF