CWR29HC336KCGC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC336KCGC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29HC336KCGC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10% 15V 2711
Duomenų lapai: CWR29HC336KCGC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29HC336KCGC specifikacijos
Dalies numeris CWR29HC336KCGC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10% 15V 2711 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3573 pcs Duomenų lapas CWR29HC336KCGC.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2711 (6728 Metric) Kiti vardai 1010-1116
1010-1116-MIL
TAZG336K015LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas G Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 800 mOhm Talpa 33µF