CWR29HC335KCDC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC335KCDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29HC335KCDC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510
Duomenų lapai: CWR29HC335KCDC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CWR29HC335KCDC specifikacijos
Dalies numeris CWR29HC335KCDC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4091 pcs Duomenų lapas CWR29HC335KCDC.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1510 (3825 Metric) Kiti vardai 1010-1113
1010-1113-MIL
TAZD335K015LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.7 Ohm
Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1510 (3825 Metric) 1.7 Ohm Talpa 3.3µF