CWR29HC336KBHA
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC336KBHA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29HC336KBHA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
Duomenų lapai: CWR29HC336KBHA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29HC336KBHA specifikacijos
Dalies numeris CWR29HC336KBHA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10% 15V 2915 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6523 pcs Duomenų lapas CWR29HC336KBHA.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Kiti vardai 1010-1115
1010-1115-MIL
TAZH336K015LBMB0823
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 800 mOhm Talpa 33µF