CWR29HC336JCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC336JCFC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29HC336JCFC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
Duomenų lapai: CWR29HC336JCFC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29HC336JCFC specifikacijos
Dalies numeris CWR29HC336JCFC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1873 pcs Duomenų lapas CWR29HC336JCFC.pdf
Įtampa - Įvertinta 15V Įveskite Molded
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2214 (5634 Metric) Kiti vardai 1010-1114
1010-1114-MIL
TAZF336J015LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas F Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.085" (2.16mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Talpa 33µF