MBRF20200CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF20200CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20200CT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Duomenų lapai: MBRF20200CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBRF20200CT specifikacijos
Dalies numeris MBRF20200CT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6029 pcs Duomenų lapas MBRF20200CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FP Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Kiti vardai MBRF20200CTOS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A Bazinės dalies numeris MBRF20200CT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRF20150CTL
MBRF20150CTL
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Sandelyje: 243205 pcs
parsisiųsti: MBRF20150CTL.pdf
RFQ
MBRF20200CT
MBRF20200CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
Sandelyje: 218365 pcs
parsisiųsti: MBRF20200CT.pdf
RFQ
MBRF20200CT-LJ
MBRF20200CT-LJ
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB
parsisiųsti: MBRF20200CT-LJ.pdf
MBRF20200
MBRF20200
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC
parsisiųsti: MBRF20200.pdf
MBRF20200CT-JT
MBRF20200CT-JT
apibūdinimas: DIODE ARRAY 200V 10A ITO220AB
parsisiųsti: MBRF20200CT-JT.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
parsisiųsti: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CTHC0G
MBRF20200CTHC0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
parsisiųsti: MBRF20200CTHC0G.pdf
MBRF20200CTG
MBRF20200CTG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
parsisiųsti: MBRF20200CTG.pdf
MBRF20150CTHC0G
MBRF20150CTHC0G
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
parsisiųsti: MBRF20150CTHC0G.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
parsisiųsti: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CT C0G
MBRF20200CT C0G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 20A ITO220AB
parsisiųsti: MBRF20200CT C0G.pdf
MBRF20150CTR
MBRF20150CTR
parsisiųsti: MBRF20150CTR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus