MBRF20200CT-JT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRF20200CT-JT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20200CT-JT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 200V 10A ITO220AB
Duomenų lapai: MBRF20200CT-JT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBRF20200CT-JT specifikacijos
Dalies numeris MBRF20200CT-JT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 200V 10A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93630 pcs Duomenų lapas MBRF20200CT-JT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 890mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Kiti vardai MBRF20200CT-JTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
Sandelyje: 218365 pcs
parsisiųsti: MBRF20200CT.pdf
RFQ
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F