MBRF20200CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRF20200CT-LJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20200CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB
Duomenų lapai: MBRF20200CT-LJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBRF20200CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBRF20200CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 135225 pcs Duomenų lapas MBRF20200CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 890mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Kiti vardai MBRF20200CT-LJDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Bazinės dalies numeris MBRF20200CT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRF20200CTHC0G
MBRF20200CTHC0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
Sandelyje: 150595 pcs
parsisiųsti: MBRF20200CTHC0G.pdf
RFQ
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
Sandelyje: 80469 pcs
parsisiųsti: MBRF20200CT.pdf
RFQ
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220