MBRF20150CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF20150CTHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF20150CTHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Duomenų lapai: MBRF20150CTHC0G.pdf
  • Pranešimas
MBRF20150CTHC0G specifikacijos
Dalies numeris MBRF20150CTHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136905 pcs Duomenų lapas MBRF20150CTHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.05V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRF20100CTR
MBRF20100CTR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Sandelyje: 228921 pcs
parsisiųsti: MBRF20100CTR.pdf
RFQ
MBRF20150CT
MBRF20150CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220