FSAM30SM60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM30SM60A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSAM30SM60A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA
Duomenų lapai: FSAM30SM60A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
FSAM30SM60A specifikacijos
Dalies numeris FSAM30SM60A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1834 pcs Duomenų lapas FSAM30SM60A.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 2
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Kiti vardai FSAM30SM60A_NL
FSAM30SM60A_NL-ND
Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Dabartinis 30A