FSAM75SM60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM75SM60A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSAM75SM60A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MODULE SPM 600V 75A S32DA
Duomenų lapai: FSAM75SM60A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
48 pcs
  • Pranešimas
FSAM75SM60A specifikacijos
Dalies numeris FSAM75SM60A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MODULE SPM 600V 75A S32DA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1318 pcs Duomenų lapas FSAM75SM60A.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 2
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 75A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Dabartinis 75A Konfigūracija 3 Phase