FSAM15SM60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM15SM60A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSAM15SM60A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas SMART POWER MODULE 15A SPM32AA
Duomenų lapai: FSAM15SM60A.pdf
  • Pranešimas
FSAM15SM60A specifikacijos
Dalies numeris FSAM15SM60A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas SMART POWER MODULE 15A SPM32AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4839 pcs Duomenų lapas FSAM15SM60A.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 2
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Kiti vardai FSAM15SM60A_NL
FSAM15SM60A_NL-ND
Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 15A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Dabartinis 15A