FSAM20SM60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM20SM60A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSAM20SM60A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas SMART POWER MODULE 20A SPM32-AA
Duomenų lapai: FSAM20SM60A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
48 pcs
  • Pranešimas
FSAM20SM60A specifikacijos
Dalies numeris FSAM20SM60A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas SMART POWER MODULE 20A SPM32-AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1541 pcs Duomenų lapas FSAM20SM60A.pdf
Įtampa - izoliacija 2500Vrms Įtampa 600V
Įveskite IGBT Serija Motion SPM® 2
Paketas / dėžutė 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Kiti vardai FSAM20SM60A-ND
FSAM20SM60A_NL
FSAM20SM60A_NL-ND
FSAM20SM60AFS
Išsamus aprašymas Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Dabartinis 20A