DM74ALS240AWMX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DM74ALS240AWMX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Duomenų lapai: DM74ALS240AWMX.pdf
  • Pranešimas
DM74ALS240AWMX specifikacijos
Dalies numeris DM74ALS240AWMX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5272 pcs Duomenų lapas DM74ALS240AWMX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74ALS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 2
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 24mA