DM74ALS240ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
DM74ALS240ASJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DM74ALS240ASJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
Duomenų lapai: DM74ALS240ASJ.pdf
  • Pranešimas
DM74ALS240ASJ specifikacijos
Dalies numeris DM74ALS240ASJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5916 pcs Duomenų lapas DM74ALS240ASJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOP
Serija 74ALS Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 24mA
Bazinės dalies numeris 74ALS240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DM74ALS241AWM
DM74ALS241AWM
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Sandelyje: 5469 pcs
parsisiųsti: DM74ALS241AWM.pdf
RFQ
DM74ALS240AN
DM74ALS240AN
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
Sandelyje: 4807 pcs
parsisiųsti: DM74ALS240AN.pdf
RFQ
DM74ALS240ASJX
DM74ALS240ASJX
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP