DM74ALS240ASJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
DM74ALS240ASJX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DM74ALS240ASJX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
Duomenų lapai: DM74ALS240ASJX.pdf
  • Pranešimas
DM74ALS240ASJX specifikacijos
Dalies numeris DM74ALS240ASJX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5910 pcs Duomenų lapas DM74ALS240ASJX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOP
Serija 74ALS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 2
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 24mA