DM74ALS240AWM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DM74ALS240AWM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Duomenų lapai: DM74ALS240AWM.pdf
  • Pranešimas
DM74ALS240AWM specifikacijos
Dalies numeris DM74ALS240AWM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5036 pcs Duomenų lapas DM74ALS240AWM.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74ALS Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 2
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 24mA
Bazinės dalies numeris 74ALS240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DM74ALS241AWMX
DM74ALS241AWMX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Sandelyje: 5190 pcs
parsisiųsti: DM74ALS241AWMX.pdf
RFQ
DM74ALS240AWMX
DM74ALS240AWMX
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC