74F163ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F163ASJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F163ASJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BINARY COUNTER SYNC 16SOP
Duomenų lapai: 74F163ASJ.pdf
  • Pranešimas
74F163ASJ specifikacijos
Dalies numeris 74F163ASJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4711 pcs Duomenų lapas 74F163ASJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOP
Serija 74F Atstatyti Synchronous
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Binary Counter
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up
Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOP Grafas 120MHz