74F164ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F164ASJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F164ASJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOP
Duomenų lapai: 74F164ASJ.pdf
  • Pranešimas
74F164ASJ specifikacijos
Dalies numeris 74F164ASJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5002 pcs Duomenų lapas 74F164ASJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas Tri-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1