74F163APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F163APC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BIN SYNC PRESET 16DIP
Duomenų lapai: 74F163APC.pdf
  • Pranešimas
74F163APC specifikacijos
Dalies numeris 74F163APC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5830 pcs Duomenų lapas 74F163APC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 16-DIP
Serija 74F Atstatyti Synchronous
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai 74F163 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Binary Counter "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Kryptis Up Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-DIP
Grafas 120MHz Bazinės dalies numeris 74F163