74F164ASCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F164ASCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOIC
Duomenų lapai: 74F164ASCX.pdf
  • Pranešimas
74F164ASCX specifikacijos
Dalies numeris 74F164ASCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4238 pcs Duomenų lapas 74F164ASCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Tri-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1