1SMB60CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB60CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB60CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Duomenų lapai: 1SMB60CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB60CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB60CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 208208 pcs Duomenų lapas 1SMB60CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.2A Talpa @ dažnumas 150pF @ 1MHz
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Susiję produktai
1SMB60AT3
1SMB60AT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Sandelyje: 229220 pcs
parsisiųsti: 1SMB60AT3.pdf
RFQ
1SMB60CAT3G
1SMB60CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 5424 pcs
parsisiųsti: 1SMB60CAT3G.pdf
RFQ
1SMB60CA TR13
1SMB60CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor