1SMB60AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB60AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB60AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB60AT3.pdf2.1SMB60AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB60AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB60AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 229220 pcs Duomenų lapas 1.1SMB60AT3.pdf2.1SMB60AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB60AT3OSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.2A Talpa @ dažnumas 300pF @ 1MHz
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB60A TR13
1SMB60A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 96.8V SMB