1SMB6.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB6.5AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB6.5AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB6.5AT3G.pdf2.1SMB6.5AT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
1SMB6.5AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB6.5AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256476 pcs Duomenų lapas 1.1SMB6.5AT3G.pdf2.1SMB6.5AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB6.5AT3GOSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 53.6A Talpa @ dažnumas 2140pF @ 1MHz