1SMB64CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB64CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB64CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 103V SMB
Duomenų lapai: 1SMB64CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB64CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB64CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 64V 103V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 412071 pcs Duomenų lapas 1SMB64CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.8A Talpa @ dažnumas 145pF @ 1MHz
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Susiję produktai
1SMB64CAT3G
1SMB64CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 103V SMB
Sandelyje: 5224 pcs
parsisiųsti: 1SMB64CAT3G.pdf
RFQ
1SMB64CA TR13
1SMB64CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor