MVU18-187DMX-BOTTLE
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU18-187DMX-BOTTLE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC TAB 18-22AWG 0.187 100PC
Duomenų lapai: MVU18-187DMX-BOTTLE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MVU18-187DMX-BOTTLE specifikacijos
Dalies numeris MVU18-187DMX-BOTTLE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1198 pcs Duomenų lapas MVU18-187DMX-BOTTLE.pdf
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.187" (4.75mm)
Tabo storis 0.020" (0.51mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00051128590126
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 0.850" (21.59mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.145" (3.68mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
Lytis Male funkcijos Butted Seam
Išsamus aprašymas 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Kontaktinė medžiaga Copper, ETP