MVU18-180DMK-A
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU18-180DMK-A
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP
Duomenų lapai: MVU18-180DMK-A.pdf
  • Pranešimas
MVU18-180DMK-A specifikacijos
Dalies numeris MVU18-180DMK-A Gamintojas 3M
Galimas kiekis 240079 pcs Duomenų lapas MVU18-180DMK-A.pdf
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Male, Pin (Plug) Serija Scotchlok™
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051138981044
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Vinyl
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 0.850" (21.59mm)
Ilgis - barelis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.145" (3.68mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
funkcijos Butted Seam Skersmuo - barelis 0.180" (4.57mm)