MVU18-250DFX-BOTTLE
3M3M
MVU18-250DFX-BOTTLE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU18-250DFX-BOTTLE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC RCPT 18-22AWG 0.25 100PC
Duomenų lapai: MVU18-250DFX-BOTTLE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MVU18-250DFX-BOTTLE specifikacijos
Dalies numeris MVU18-250DFX-BOTTLE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1580 pcs Duomenų lapas MVU18-250DFX-BOTTLE.pdf
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.250" (6.35mm)
Tabo storis 0.032" (0.81mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00051128587904
3M161942
MVU18-250DFX-BOTTLE-ND
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 0.870" (22.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.145" (3.68mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
Lytis Female funkcijos Butted Seam
Išsamus aprašymas 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Kontaktinė medžiaga Brass