MVU18-156DMK-A
3M3M
MVU18-156DMK-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU18-156DMK-A
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP
Duomenų lapai: 1.MVU18-156DMK-A.pdf2.MVU18-156DMK-A.pdf
  • Pranešimas
MVU18-156DMK-A specifikacijos
Dalies numeris MVU18-156DMK-A Gamintojas 3M
Galimas kiekis 4411 pcs Duomenų lapas 1.MVU18-156DMK-A.pdf2.MVU18-156DMK-A.pdf
Vielos matuoklis 18-22 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Male, Pin (Plug) Serija Scotchlok™
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00054007022596
MVU18-156DMK
MVU18-156DMK (BULK)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Vinyl
Ilgis - bendras 0.850" (21.59mm) Ilgis - barelis 0.190" (4.83mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos skersmuo 0.145" (3.68mm)
Izoliacija Non-Mating End Insulated funkcijos -
Skersmuo - barelis 0.156" (3.96mm) Išsamus aprašymas Terminal Connector Male, Pin (Plug) 18-22 AWG Crimp