MF0204FRE52-5K49
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0204FRE52-5K49
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0204FRE52-5K49.pdf
  • Pranešimas
MF0204FRE52-5K49 specifikacijos
Dalies numeris MF0204FRE52-5K49 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5611438 pcs Duomenų lapas MF0204FRE52-5K49.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Atsparumas 5.49 kOhms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.49 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film