MF0204FRE52-5K11
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0204FRE52-5K11
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0204FRE52-5K11.pdf
  • Pranešimas
MF0204FRE52-5K11 specifikacijos
Dalies numeris MF0204FRE52-5K11 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6053249 pcs Duomenų lapas MF0204FRE52-5K11.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Atsparumas 5.11 kOhms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.11 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MF0204FRE52-590R
MF0204FRE52-590R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 0.4W 1% AXIAL
Sandelyje: 6013700 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-590R.pdf
RFQ
MF0204FRE52-5K23
MF0204FRE52-5K23
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 5828360 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-5K23.pdf
RFQ
MF0204FRE52-5K1
MF0204FRE52-5K1