MF0204FRE52-5R11
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0204FRE52-5R11
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0204FRE52-5R11.pdf
  • Pranešimas
MF0204FRE52-5R11 specifikacijos
Dalies numeris MF0204FRE52-5R11 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4317503 pcs Duomenų lapas MF0204FRE52-5R11.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Atsparumas 5.11 Ohms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.11 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MF0204FRE52-5R49
MF0204FRE52-5R49
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 0.4W 1% AXIAL
Sandelyje: 3939997 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-5R49.pdf
RFQ
MF0204FRE52-5R23
MF0204FRE52-5R23
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 4216721 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-5R23.pdf
RFQ
MF0204FRE52-5R1
MF0204FRE52-5R1