AHA80AJB-8R2
YageoYageo
AHA80AJB-8R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AJB-8R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 80W
Duomenų lapai: AHA80AJB-8R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
AHA80AJB-8R2 specifikacijos
Dalies numeris AHA80AJB-8R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 80W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13927 pcs Duomenų lapas AHA80AJB-8R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 8.2 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 8.2DABK Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Threaded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound