AHA80AJB-39R
YageoYageo
AHA80AJB-39R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AJB-39R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 39 OHM 5% 80W
Duomenų lapai: AHA80AJB-39R.pdf
  • Pranešimas
AHA80AJB-39R specifikacijos
Dalies numeris AHA80AJB-39R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 39 OHM 5% 80W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11714 pcs Duomenų lapas AHA80AJB-39R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 39 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 39 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor