AHA80AJB-1R
YageoYageo
AHA80AJB-1R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AJB-1R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W
Duomenų lapai: AHA80AJB-1R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHA80AJB-1R specifikacijos
Dalies numeris AHA80AJB-1R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14901 pcs Duomenų lapas AHA80AJB-1R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 1.00DABK
AHA80AJB1R
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Threaded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound