AHA25AFB-1R15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-1R15
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
Duomenų lapai: AHA25AFB-1R15.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-1R15 specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-1R15 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38523 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-1R15.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.15 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.15 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-1R13
AHA25AFB-1R13
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13 OHM
Sandelyje: 33806 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1R13.pdf
RFQ
AHA25AFB-1R1
AHA25AFB-1R1
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Sandelyje: 34417 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1R1.pdf
RFQ
AHA25AFB-1R3
AHA25AFB-1R3
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3 OHM 1
parsisiųsti: AHA25AFB-1R3.pdf
AHA25AFB-1R02
AHA25AFB-1R02
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-1R02.pdf
AHA25AFB-1R
AHA25AFB-1R
apibūdinimas: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W