AHA25AFB-1R05
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-1R05
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
Duomenų lapai: AHA25AFB-1R05.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-1R05 specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-1R05 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39317 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-1R05.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.05 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.05 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-1R15
AHA25AFB-1R15
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
Sandelyje: 38523 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1R15.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K87
AHA25AFB-1K87
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.87K OHM
Sandelyje: 33367 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1K87.pdf
RFQ
AHA25AFB-1R
AHA25AFB-1R
apibūdinimas: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W