AHA25AFB-1R
YageoYageo
AHA25AFB-1R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-1R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
Duomenų lapai: AHA25AFB-1R.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-1R specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-1R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39563 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-1R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1008 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-1K82
AHA25AFB-1K82
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.82K OHM
Sandelyje: 32940 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1K82.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K87
AHA25AFB-1K87
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.87K OHM
Sandelyje: 33367 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-1K87.pdf
RFQ
AHA25AFB-1R1
AHA25AFB-1R1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
parsisiųsti: AHA25AFB-1R1.pdf
AHA25AFB-1K96
AHA25AFB-1K96
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.96K OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-1K96.pdf
AHA25AFB-1R05
AHA25AFB-1R05
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-1R05.pdf
AHA25AFB-1R07
AHA25AFB-1R07
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07 OHM